Časté dotazy

  • Jakého původu je nabízené zboží?

Zboží máme od naších ověřených dodavatelů a obchodních partnerů, kteří převážně prodávají na Amazonu, eBay a dalších zahraničních portálech. Čas od času mají vystavené, rozbalené či vrácené zboží od zákazníků. Často se také zbavují i zboží, které je úplně nové, ale již se tolik neprodává, kvůli uvolnění skladových prostor. Díky dlouhodobým vztahům si můžeme všechno levně vykoupit a proto můžeme Vám nabízet za skutečně přívětivé ceny. 

  • Jak je to se zárukou?

Bez ohledu na to, zda se jedná o zánovní, vystavené, vrácené zboží, či nové zboží se sníženou hodnotou dáváme zkrácenou záruku na 12 měsíců. Na nové zboží samozřejmě dáváme záruku na 24 měsíců.

  • Co když zakoupené zboží nevyhovuje?

V případě, že Vám zboží nevyhovuje, můžete nám do 14 vrátit. Vyjdeme všem vstříc. :)

  • Co když je zakoupené zboží poškozené nebo nefunkční?

Veškeré zboží před přidáváním na tyto stránky testujeme a kontrolujeme. I přes naší sebevětší snahu se může stát, že některé zboží je nefunkční nebo nekompletní. V takovém případě Vám buď vyměníme (pokud tedy takové zboží máme víc ks), anebo Vám vrátíme peníze i s dopravou. Plus k tomu dostanete slevu na nákup dalšího zboží. Naším základním krédem je „náš zákazník, náš pán“.

  • Jak dlouho trvá reklamace?

Podle zákona má prodejce na zpracování reklamace 30 dnů. My ale reklamaci řešíme zpravidla ihned, jakmile k nám dorazí reklamované či vrácené zboží. Buď Vám vyměníme zboží (v případě, že si to přejete), anebo vrátíme ještě ten den peníze na Vámi určený bankovní účet. Náklady spojené s odesláním vráceného zboží jsou k tíži zákazníka. V případě, že je zboží poškozené, tak náklady spojené s odesláním vráceného zboží uhradíme my. Nikdy zbytečně neprotahujeme termín.

  • Má zboží manuál v českém jazyce?

Bohužel, většina zboží má manuál pouze v angličtině nebo jiném jazyce, pokud není uvedeno jinak. Ale v dnešní době snad není problém to přeložit pomocí Google překladače. :)

  • Lze zboží před koupí vidět a otestovat?

Ano, samozřejmě. Můžete zavolat a domluvit si prohlídku v našem kamenném obchodě v Praze.