O nás

Vítejte na stránkách našeho e-shopu Cenové Bomby.

Zabýváme se zejména prodejem zánovního, rozbaleného, vystaveného a vráceného zboží z různých zahraničních e-shopů, zejména z eBay, Amazonu a Alibaby atd. Předtím, než takové zboží dáme na naše stránky, vždy otestujeme a zkontrolujeme jeho základní funkčnost. Pokud je to možné, zboží ještě nafotíme a vy máte jistotu, že kupujete jen to, co vidíte na reálných fotkách. Popisy jsou většinou přeloženy v Google překládačí a zboží ve většině případů nemá český návod. Na veškeré zboží poskytujeme 12 měsíční záruku a samozřejmě platí 14 denní lhůta pro vrácení zboží. Pro nás je spokojenost zákazníků na prvním místě. 

Kromě toho máme v nabídce i úplně nové zboží v akci a ve výprodeji. Díky naším dobrým kontaktům můžeme zboží od naších tuzemských a zahraničních dodavatelů výhodně nakoupit a nabídnout Vám proto za nejlepší možné ceny na trhu.

Většina zboží na naších stránkách je skladem a proto expedujeme ihned. Průběžně doplňujeme naší nabídku o nové atraktivní produkty, proto doporučujeme naše stránky pravidelně navštěvovat.

Další informace o nás najdete také v sekci Kvalita zboží a Časté dotazy.

 

Děkujeme a příjemný nákup

Cenovebomby.cz