MOES inteligentní dveřní zámek - ROZBALENO

Kód: 5697
Rozbaleno
3 899 Kč –15 %
61rz+omnv9L. AC SL1500
3 899 Kč –15 % 3 299 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
22.4.2024

Detailní informace

Garance vrácení peněz
Garance vrácení peněz
do 14 dní
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do 2 dnů
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

ROZBALENO, NEPOUŽITÉ
MANUÁL JEN V ANGLIČTINĚ (TEN KDO NEUMÍ ANGLICKY, AŤ NEKOUPÍ)
TEXT PŘELOŽEN STROJOVĚ

【Automatické odemykání a zamykání】 Tato klika pro chytré dveře, která pracuje s dodanou bránou Moes, automaticky odemkne dveře, když vstoupíte do přednastaveného rozsahu vzdálenosti. Uvolněte ruce a už žádné šmátrání po klíčích. A vaše dveře se po uplynutí nastavené doby automaticky uzamknou pomocí funkce automatického zamykání. Skvělé pro malé děti, hospodyni a pejskaře.

【Přístup k rodině a klíče pro hosty】 Náš inteligentní zámek se závorou podporuje sdílení trvalého, plánovaného nebo dočasného přístupu k zámku pro členy vaší rodiny, přátele nebo jednorázové návštěvníky. Bezpečné a snadné. Přestaňte dávat klíč pod rohožku. Pomocí aplikace MOES (podporuje také aplikaci Tuya Smart Life App) můžete vzdáleně spravovat a ovládat přístup ke dveřím, i když nejste doma.
 
【Údaje o vysokém zabezpečení】 Všechna data tohoto chytrého zámku předních dveří jsou šifrována bankovním AES128 bitem a šifrováním TLS, čímž se váš domovní jednoválcový závorový zámek upgraduje na vysoce bezpečnostní zařízení s výstrahami a záznamy v reálném čase v MOES APP. Spuštění automatické sirény a okamžité upozornění při detekci pokusů o vloupání. Povrch zámku dveří je vyroben z kovu jako plastová skořepina, díky čemuž je pevný a lehký.
 
【Ovládání hlasem a aplikacemi】 Tento elektronický zámek Wi-Fi podporuje asistenta Alexa/Google Assistant a zamyká/odemyká dveře na dálku pomocí telefonů. Lidé si mohou sami vyrobit scénu v APP, aby chytrý zámek fungoval s ostatními chytrými zařízeními MOES ve vaší domácnosti. Pro splnění většiny požadavků jsou k dispozici dvě možnosti hlasitosti zámku, ztlumit a normální. Lidé mohou zámek ztlumit, aby se dobře spalo.
 
【Instalace během několika minut】 Instalace zabere jen asi 10 minut, i když nejste tak zruční. Tento wifi zámek dveří ložnice se instaluje na vnitřní stranu dveří a perfektně pasuje na většinu jednoválcových závor, takže vaše běžná závora je chytřejší, aniž by se snížil zabezpečení zámku.
 
【Malá velikost】 MOES Smart Lock má průměr pouze 2,85 palce a výšku 2,64 palce a není o moc větší než vaše původní otočení palcem. S naší inteligentní dveřní klikou se lidé nebudou muset obávat, že zámek při zavírání dveří narazí a poničí zárubeň.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytrá domácnost
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: