Potápěčské vybavení, sada s lahví a tačkou

Kód: 6007
Rozbaleno
7 499 Kč –14 %
618EIucVbML. AC SL1500
7 499 Kč –14 % 6 449 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Detailní informace

Garance vrácení peněz
Garance vrácení peněz
do 14 dní
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do 2 dnů
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

TEXT PŘELOŽEN STROJOVĚ

MANUÁL JEN V ANGLIČTINĚ

Nové, nepoužité. Pouze porušený obal.

  • Jednoduché použití: S malým potápěčským válcem se nováčci mohou potápět a cítit kouzlo moře; Je lehčí a pohodlnější, odmítá těžkopádné vybavení.
  • Bezpečný: S hlavou ventilu otočnou o 360 stupňů, která může účinně zabránit poškození středotlaké trubky v důsledku navíjení a snížit bezpečnostní rizika.
  • Pohodlné nošení: Potápěčská maska pro dospělé je navržena s tekutým silikonovým maskovacím pásem a čočkou PC, bezešvý kloubový povrch se nemusí starat o prosakování vody a odolnost proti mořské vodě, nastavovací tlačítko může upravit délku brýlí podle velikosti jednotlivé hlavy, což snižuje tlak na hlavu, stabilnější a pohodlnější na nošení, Silikon šetrný k životnímu prostředí, netoxický, bez chuti a voděodolný.
  • Přetlakový ventil: Přetlakový ventil v horní části dýchacího ventilu, stisknutím uvolníte tlak, uvolníte plyn, odvzdušněte tlak, jednosměrný plynový filtr, konstrukce dvojitého filtru, dýchejte čistý kyslík; Svítící vodotěsný manometr, pod vodou 80 metrů hluboko stále dobře viditelný.
  • Přenosná úložná taška: Nosná taška na kyslíkovou láhev je vyrobena z rychleschnoucí tkaniny, elastického síťovaného materiálu, který ukazuje kvalitu, naplněný voděodolným a rychleschnoucím materiálem, který je rychleschnoucí, prodyšný a odolný.

Specifikace: Typ položky: Přenosná potápěčská kyslíková nádrž Materiál
: 6061 Hliníková slitina, gumová trubice, potravinářský silikagel
náustek Hmotnost: cca. 6500 g / 229,3 oz
Velikost kyslíkové nádrže: Výška: Cca. 34 cm / 13,4 palce Průměr: Cca. 11 cm / 4,3 palce Velikost kabelky: 66 x 30 x 13,5 cm / 26,0x11,8 x 5,3 palce


Velikost závitu redukčního ventilu 1. stupně: M18x1,5 s 360 stupňovou otočnou hlavou
Kapacita kyslíkové nádrže:

2L
Počet dechů: asi 256 dechů na hladině
Nafukovací bezpečnostní tlak: 3000 PSI 200 BAR 20 MPA
Dostupný čas: 30 až 40 minut (v závislosti na individuální kapacitě plic a individuálních potápěčských dovednostech)
Příslušní lidé: Profesionální potápění (náhradní zdroj kyslíku), Amatérští potápěči, Plavčík, Hasič
Režim přenášení: Stačí rozebrat tělo láhve a redukční ventil po uvolnění

tlaku Jak používat:
Tlak kyslíkové láhve by neměl překročit 20 MPa (tj. 200 BAR nebo 3000 PSI zobrazených na manometru); před přepravou do letadla oddělte dýchací ventil od těla láhve; Musíte stisknout horní část, aby se uvolnil tlak, než se tělo láhve oddělí. Věnujte pozornost krokům nafukování vysokotlakého vzduchového válce. Při nafukování nestůjte přímo nad výrobkem. Před nafouknutím zapněte spínač hlavního ventilu. Po dokončení se ujistěte, že jste k uvolnění tlaku použili přetlakový ventil. Před použitím adaptéru k vedení vzduchu nejprve utáhněte šroub pro uvolnění tlaku a poté zapněte spínač vedení vzduchu ve velké láhvi. Po dokončení vedení vzduchu nejprve utáhněte spínač vedení vzduchu velké láhve, poté povolte šroub pro uvolnění tlaku a nakonec vyjměte plynovou láhev. Podrobné informace o použití naleznete v návodu.

Seznam balení:
1 x pojistný ventil, hadice, odvzdušňovací sada 1 x 2L kyslíková láhev 1 x ramenní popruh
1 x 2L
taška
na řídítka 1 x sada
zranitelných dílů (9 příslušenství)
1 x pokyny

Doplňkové parametry

Kategorie: Sportovní potřeby
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: