Termolis na trička a další předměty / ROZBALENO

Kód: 6001
Rozbaleno
6 999 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Detailní informace

Garance vrácení peněz
Garance vrácení peněz
do 14 dní
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do 2 dnů
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

ROZBALENO, NEPOUŽITÉ
MANUÁL JEN V ANGLIČTINĚ
TEXT PŘELOŽEN STROJOVĚ

  • Přesné digitální ovládání: LCD displej se snadno použitelnými tlačítky usnadňuje nastavení požadované teploty a času podle různých materiálů. Teploměr ve stupních Fahrenheita a Celsia je volitelný. Vybaveno akustickým alarmem, který připomene zařízení, aby zastavilo ohřev, když je dosaženo nastaveného času a teploty.
  • Funkce otáčení o 360°: otočné rameno lze zcela otočit o 360 stupňů, takže se topné těleso může pohybovat do strany, čímž se snižuje riziko náhodného kontaktu. Přímým a rovnoměrným působením tlaku směrem dolů se dále zlepšuje kvalita převodovky.
  • Nastavitelná pružinová deska: nastavitelnou pružinovou desku lze nahradit různým příslušenstvím, jako je lis na šálky, lis na víčka, lehký a snadno se montuje. Kulatý tvar je výhodný pro rovnoměrné rozložení tlaku.
  • Uživatelsky přívětivé detaily: vylepšené rukojeti šetří práci a jsou stabilnější. Se 2 vrstvami tepelně izolační bavlny, izolací z hlinitého silikátového papíru o tloušťce 4 mm a termostabilní houbou o tloušťce 10 mm pro zlepšení přenosového efektu.
  • Všestranná sada 8 v 1: přiložený návod pro snadnou obsluhu a instalaci je připraven k použití za 10 minut a je certifikován C/E pro bezkonkurenční bezpečnost a kvalitu. S topnou deskou 12" x 15" (30 x 38 cm) používá lis na košile desku potaženou teflonem, nepřilnavou a stabilní. Vhodné pro aplikaci písmen, čísel a vzorů na čepice, trička, šálky, talíře atd.

 

Specifikace:
  1. Maximální teplotní rozsah: 95 - 232 °C (200 - 450 °F).
  2. Nastavitelná výška: 34 cm až 43 cm.
  3. Délka kabelu: 12 cm.
  4. Osm prvků: a. Deskový lis (potažený teflonem): 38 x 30 cm. b. Klobouk/Hat Press: 15 x 7,6 cm (zakřivený). c. Cup Press No.1: průměr 2 - 2.75 palce (6 oz). d. Cup Press č. 2: průměr 3 - 3.5 palce (11 oz). e. Cup Press č. 3: 12oz Latte Cup (kužel). f. Cup Press č.4: 17 oz Latte Cup (kužel). g. Plate Press #1: maximální průměr 5 palců. h. Deskový lis #2: Maximální průměr 6 palců.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nářadí a vše pro kutily
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: