Zakřivený herní monitor Xiaomi Mi 34"

Kód: 6010
7 999 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Garance vrácení peněz
Garance vrácení peněz
do 14 dní
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do 2 dnů
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Nové, nepoužité. Pouze porušený obal

Text přeložen strojově

  • Ultraširokoúhlé panoramatické zobrazení s poměrem stran 21:9 Umožňuje na první pohled posoudit celou krajinu a poskytnout vám výhodu. Herní rozhraní s poměrem stran 21:9 poskytuje o 30 % širší obraz než standardní monitory s poměrem stran 16:9. Zejména ve strategiích v reálném čase a střílečkách z pohledu první osoby vám širší zorné pole umožňuje vidět vývoj ve hře jako první, což vám dává výhodu.
  • Ultra vysoké rozlišení, vysoký jas, vysoký kontrast: Mimořádně čistá kvalita obrazu až do nejmenších detailů Rozlišení 3440 × 1440 s ultra vysokým rozlišením odhaluje nádherně realistické detaily v každém rohu scény a přivádí k životu velkolepé herní světy. Vysoký jas a vysoký kontrastní poměr vytvářejí jasný a živý obraz. Díky jasu až 300 nitů a vysokému kontrastnímu poměru 3000:1 zobrazuje monitor jasný a živý krásný obraz od oslepující bílé až po půlnoční černou.
  • Extrémní zakřivení 1500R: Design 1500R s extrémním zakřivením působí, jako byste byli obklopeni obrazovkou, což vám poskytne pohlcující panoramatický výhled. Zakřivená obrazovka vytváří menší úhel vizuálního sklonu, takže každý bod na obrazovce je téměř stejně vzdálený od vašich očí, což snižuje vizuální zkreslení a poskytuje vám realističtější pohled na každý roh.
  • Vysoká obnovovací frekvence 144 Hz Vysokorychlostní odezva vás posune o krok napřed. Vysoká obnovovací frekvence 144 Hz a doba odezvy 4 ms účinně snižují zadrhávání a duchy ve hrách. Ve střílečkách, které vyžadují rychlé reakce, je snazší přesně zaměřit a zasáhnout cíl, když je rychlost klíčem k vítězství.
  • 16,7 milionu nativních 8bitových barev Truecolor, 121% barevného gamutu sRGB. Monitor dokáže zobrazit teoreticky maximálně 16,7 milionu věrných barev v bohaté barevné hloubce a široký barevný gamut až 121 % sRGB zobrazuje nádherné barvy v živých detailech. Vynikající barevný výkon vytváří realistický obraz. To v kombinaci se zakřivenou panoramatickou obrazovkou 1500R poskytuje pohlcující audiovizuální zábavní zážitek.

SPECIFIKACE:

21:9 - Ultraširokoúhlá obrazovka

WQHD - rozlišení 3440×1440

1500R - Extrémní zakřivení

121% sRGB - Široký barevný gamut

144Hz - Vysoká obnovovací frekvence

FreeSync Premium - Technologie variabilní obnovovací frekvence

Slabé modré světlo, žádné viditelné blikání* - Režim slabého modrého světla

Doplňkové parametry

Kategorie: PC, notebook a tiskárny
Hmotnost: 0.3 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: